Vítejte na novém e-shopu

iDama se mění na PRO-DOMA HUTNÍ MATERIÁLY a společně s tím přichází zcela nový internetový obchod, který najdete na adrese hutni.pro-doma.cz.

Vážení zákazníci, některým z vás jistě neunikla skutečnost, že v loňském roce došlo k fúzi společností PRO-DOMA, SE a Dama spol. s r.o. Díky tomu můžeme rozšířit náš sortiment o prodej hutního materiálu a nově tak vznikla divize PRO-DOMA HUTNÍ MATERIÁLY.

Abychom Vám i nadále dopřáli možnost nakupovat hutní materiál a další produkty ze sortimentu iDama.cz, pracovali jsme v posledních měsících na tvorbě nového e-shopu.

Nově nás tedy najdete na adrese www.hutni.pro-doma.cz.

Co vám přináší nový e-shop?

Věříme, že změna z iDama.cz na PRO-DOMA HUTNÍ MATERIÁLY je změnou k lepšímu. Nový e-shop je přehlednější, nabízí nové funkce a řadu filtrů pro přesnější vyhledávání.

  • Původní služby a sortiment iDama.cz zůstává stejný.
  • Všechny registrace, přihlašovací údaje a zákaznické slevy z iDama.cz se nemění.  
  • Kamenné prodejny na Praze 10 a 8 zůstávají.


Kvalita, na kterou jste zvyklí, se nemění. Naopak se můžete těšit na postupné rozšiřování e-shopu jak o sortiment stavebnin PRO-DOMA, tak o výdejní místa na dalších prodejnách.

Soutěž o skvělé ceny

V průběhu ledna pro Vás chystáme soutěž o skvělé ceny v hodnotě až 15 000 Kč. Sledujte nás a dozvíte se více.

Image 2

Vaše zkušenosti s nákupem a podněty ke zlepšení vřele uvítáme. Sdělte nám prosím svůj názor na e-mail e-shop@pro-doma.cz.

Děkujeme a těšíme se na vaše nákupy.

Přejít do e-shopu