Přípravář/-ka / rozpočtář/-ka výroby - Praha 10

důsledný/-á, ochotný/-á, nápomocný/-á, komunikativní, technicky zdatný/-á - nepostradatelný prvek v řetězci celého obchodu

Nástup:
Ihned
Úvázek:
HPP
Pracoviště:
Praha 10
Pozice:
Přípravář / rozpočtář výroby

Místo výkonu práce

  • PRO-DOMA, Hutní materiály
  • Prodejna Praha 10, Kutnohorská 309/84

Pracovní náplň

  • zpracování komplexních cenových nabídek (zaměření + příprava pro výrobu)
  • komunikace se zákazníky

Nabízíme

  • fixní plat + osobní ohodnocení
  • stravenky a další zaměstnanecké benefity
  • zázemí a perspektivu stabilní a úspěšné firmy
  • nástup možný ihned nebo po dohodě

Požadavky

  • SŠ stavebního směru
  • znalost práce na PC (Word, Excel, AutoCad)
  • flexibilitu, odpovědnost a komunikativnost
  • čtení a orientace v projektové dokumentaci
  • organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost
  • praxe není podmínkou

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný profesní životopis v elektronické podobě na adresu: ondrej.malicek@pro-doma.cz, nebo volejte +420 775 055 887.