Brýle ochranné modré Extol Craft
Hmotnost: 0 kg/ Kód: S25427
Doprodej

Brýle ochranné modré Extol Craft

Hmotnost: 0 kg/ Kód: S25427
Cena na dotaz
Brýle ochranné modré Extol Craft
- Barva: Modrá
- Velikost: Univerzální
- Optická třída: 1

Ochranné brýle chránící oči před zasažením odpadového materiálu (pilin, jisker, špon aj.) například při broušení, řezání opracování materiálu.
Brýle mají univerzální konstrukci a proto se velmi pohodlně usadí na větší i menší hlavu aniž by překáželi při práci, navíc jsou velmi lehké a ohyby za uši jsou mírně stočeny dovnitř, což brýle pevně zafixuje a nehrozí jejich sklouznutí ani při práci v předklonu.
Zorníky třídy F jsou vyrobeny z pevného polykarbonátu s vysokou odolností proti mechanickému poškození a ochranou proti UV záření.
Brýle jsou vyrobeny dle normy EN 166, přičemž musí poskytnout ochranu před nárazem ocelové kuličky o průměru 6 mm s hmotnosti 0,86 g a pohybující se rychlostí 45 m/s.

Brýle spadají do kategorie EXTOL CRAFT což je značka zastávající rozumný poměř kvality za velmi příznivou cenu díky čemuž jsou vhodné zejména pro kutily, domácnosti či zahrádkáře. Produkty této značky nejsou stavěny na průmyslové zatížení, ale jen na příležitostné užívání, na druhou stranu v tomto směru jsou naprosto bezvadné a stále si zachovává funkčnost a praktičnost.
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení